Backend vývojář (Python/PHP)

Hledáme schopného backend vývojáře (především Python a PHP), který se nebojí "zašpinit ruce" a vzít na sebe určitou zodpovědnost. Hledáme někoho pečlivého, zodpovědného, samostatného a především někoho, kdo zapadne do týmu. Hledáme někoho, kdo se nezalekne starého kódu, ani výzev spojených s novými úkoly. Je třeba se velmi dobře orientovat ve vývoji webových aplikací, především v rámci ekosystémů PHP a Pythonu a všeho co s tím souvisí, nebo mít chuť a drive si (rychle) potřebné znalosti doplnit.

Práce u nás probíhá zcela v režimu na dálku, takže je třeba mít náturu na "home office" a mít k tomu ideálně i přizpůsobené prostředí a pracovní podmínky. Nehledáme nikoho, kdo očekává teplé místečko ala od 8 do 4, ale prostě někoho, kdo se nebojí přiložit ruku k dílu...

O nás

Marketing Miner je data mining nástroj, který vznikl v roce 2015 a jeho zakladatelem a CEO je Filip Podstavec. Nástroj se zaměřuje na získávání marketingových dat o klíčových slovech, doménách a URL adresách. Mezi nejpoužívanější funkce (kterých je více než 50+) patří získávání hledanosti klíčových slov, analýza konkurence a měření pozicí ve vyhledávačích. Víc informací o naší historii najdete v sekci O nás

Naše cílovka jsou především online marketéři (freelanceři, agentury nebo větší brandy) se specializací na SEO, PPC a copywriting. Aktuálně náš nástroj používá více než 40 000+ lidí.

Všichni v týmu pracujeme remote, s tím, že každé 3 měsíce máme týdenní teambuilding nebo hackathon.

Náplň práce:

  • Refaktoring, úprava a tvorba nových data mining komponent
  • Analýza současného stavu aplikace, její ladění a návrhy, kam pokračovat (jak optimalizovat, co zavést,…)
  • Příprava aplikace na expanzi
  • Tvorba nových komponent a REST API
  • Sebevzdělávání a učení se o AWS a obecně možnostech toho, co můžeme používat

Technologický stack:

  • Backend: Python, PHP
  • Framework: v PHP Symfony/Laravel, v Pythonu Asyncio a FastAPI
  • Frontend: Vue.js
  • Verzování: Git
  • Cloud: AWS
  • DBS: MariaDB, Redis, ClickHouse
  • Services: EC2, S3, SQS, Kubernetes, Graylog, GlichTip,…
  • Nástroje: BitBucket / GitHub, YouTrack, Slack

Plat + benefity:

  • Platové rozmezí 40-80 000 Kč podle zkušeností
  • Pravidelné team buildingy ve stylu stačí přijet :-)
  • Vysoká míra dopadu práce přímo na produkci a pracovní volnost

Zaujala tě naše nabídka? Napiš nám o sobě na [email protected] důvody, proč bychom měli vzít právě tebe. :-)